Obstawiasz faworyta Hamburger SV czy zaryzykujesz  1. FC Koeln?

W ramach ostatniego spotkania kolejki zaplanowanej na 20 stycznia, dojdzie w Bundeslidze do ciekawego spotkania pomiędzy dwiema najgorszymi drużynami obecnego sezonu. HSV podejmować będzie na własnym stadionie w Hamburgu drużynę FC Koeln i będzie to dla ich kibiców szansa na minimalny awans w tabeli, a dla typerów okazja do uzbierania ciekawego kursu. Jest to spotkanie o wyjątkowym znaczeniu sportowym, ponieważ drużyna gospodarzy jest obecnie na 17 pozycji i ma aż 9 punktów przewagi nad ostatnim w tabeli Koeln. Zdaniem wszystkich specjalistów od zakładów bukmacherskich oraz dziennikarzy sportowych, kwestia spadku FC Koeln po tym sezonie do 2. Bundesligi jest już przesądzona.

W tym kontekście Hamburger SV nie jest wcale na przegranej pozycji, chociaż w tej chwili również znajduje się na miejscu w tabeli grożącym bezpośrednią relegację do niższej kategorii rozgrywkowej po zakończeniu sezonu. HSV do bezpiecznego, piętnastego miejsca w Bundeslidze, nie traci jednak tak wiele i właśnie 3 punkty zabezpieczone w meczach z tak słabymi przeciwnikami jak FC Koln, mogą pozwolić HSV na ucieczkę ze strefy spadkowej. Mecz zaplanowany na 20 stycznia w Hamburgu powinien więc być dla gospodarzy pierwszym tak ważnym sprawdzianem po przerwie świąteczno-noworocznej.

Kurs na zwycięstwo gospodarzy to w większości bukmacherów możliwość zainkasowania zysku rzędu 2.00-2.50, natomiast wytypowanie prawidłowe zwycięstwa gości może oznaczać dla typera zysk rzędu 3.50-5.00. FC Koeln w oczach większości analityków ustalających kursy na rynku bukmacherskim, jest bez większych szans na odwrócenie swojej fatalnej pozycji. Przerwa świąteczna mogła jednak zostać dobrze wykorzystana na odbudowę moralną, biologiczną i taktyczną drużyny.

Zapraszamy na stronę gdzie znajdziesz kolejne typy bukmacherskie