Huddersfield Town – West Ham United – Ile można wygrać stawiając na dokładny wynik?

Premier League po okresie świąteczno-noworocznym, w trakcie którego drużyny tamtejszej ligi grają ze sobą co 3-4 dni regularnie bez najmniejszego wytchnienia, początek roku jest okresem dużych przetasowań w tabeli. Drużyny do tej pory gorzej dysponowane mogą nagle złapać drugi oddech, niedawni liderzy z kolei czasami łapią zadyszkę. Już 13 stycznia będzie można sprawdzić tę teorię w praktyce i wygrać sporo pieniędzy, szczególnie bawiąc się w profesjonalne obstawianie meczy piłkarskich ze wskazaniem na konkretny wynik meczu.

Granie przeciwko trendom jest jednym ze sposobów na zarabianie większych pieniędzy, ale nie zawsze typerzy są zainteresowani ponoszeniem zbędnego ryzyka i celowym obstawianiem zwycięstwa słabszej drużyny albo porażki murowanego faworyta. Metoda pośrednia na obstawianie meczy przez Internet i budowanie wysokiego kursu na kuponie, bez wskazywania podejrzanych typów, to granie na konkretne rozstrzygnięcie. W takim wypadku gracz zamiast wskazywać na konkretnego zwycięzcę albo remis wskazuje konkretny wynik albo różnicę goli czy ilość goli strzeloną przez daną stronę w pierwszej lub drugiej połowie.

Huddersfield Town, które 13 stycznia będzie występowało w roli gospodarza, po raz pierwszy w swojej historii gra w Premier League i dla małego miasteczka jest to niebywały powód do dumy. W wyjazdowym, pierwszym meczu z West Ham, sensacyjny beniaminek przegrał 0:2. Ale globalnie osoby zarabiające przez typowanie meczy forum, mogli w minionym roku zarobić wiele na wskazywaniu Huddersfield na zwycięzcę danego spotkania.

Ostatecznie to beniaminek jest dziś w tabeli Premier League na 11, a West Ham na 15 miejscu. Większość legalnych bukmacherów nieznacznie wyższy kurs proponuje na przyjezdnych, co znaczy, że analitycy dają wiarę w dalszą dobrą passę debiutantów przed własną publicznością.