Girondins Bordeaux – Olympique Lyon. Lyon daje zarobić u bukmachera, czy będzie tak ponownie?

Jeszcze nie tak dawno temu nazwy Girondins Bordeaux i Olympique Lyon były wymieniane wspólnie na czołówkach europejskiej prasy sportowej po swoich imponujących wyczynach w europejskich pucharach. Dzisiaj znów są wymieniane obok siebie, ale z okazji najbliższego meczu, który zaplanowano pomiędzy nimi w ramach nadchodzącej kolejki francuskiej Ligue 1 – 27 stycznia na stadionie w Bordeaux. Obstawianie meczy takich jak ten może przynieść spore korzyści typerom, ponieważ kurs na zwycięstwo gospodarzy jest satysfakcjonujący, a zwycięstwo ich jest – jeśli nie pewne – to w języku bukmacherów, wielce prawdopodobne.

Lyon jest w tym sezonie w doskonałej dyspozycji, chociaż w lidze oczywiście niemożliwym będzie pokonanie hegemonów z PSG i Monako. Lyon już dość mocno dystansuje swoich odwiecznych rywali, drugi Olympique – ten z Marsylii, a gospodarze w tym samym okresie gry zdołali uciułać skromne 20 punktów, które pozwoliło im zająć w miarę bezpieczną przed spadkiem 15 pozycję w tabeli. Kolejne zwycięstwo Olympique Lyon na wyjeździe powinien więc stać się 27 stycznia faktem, ale typowanie meczy forum podpowiada, aby spróbować zagrać typ z handicapem lub obstawiać ilość strzelonych bramek.

Z całą pewnością Lyon musi zagrać o pełną pulę, czyli trzy punkty za zwycięstwo, a to oznacza, że nie będzie mógł oczekiwać na ruchy rywali i najprawdopodobniej sam będzie musiał rozgrywać piłką i przejmować inicjatywę. Jest w tym jednak dobry, czego dowodzi już 46 strzelonych w tym sezonie goli i mało prawdopodobne, aby defensywa Strasbourga była w stanie uchronić się przed stratą kolejnych. Z tego tytułu obstawianie meczy online właśnie z typem na ilość strzelonych przez gości bramek, może podnieść całkowity kurs kuponu i zapewnić wyższą wygraną.