30.12 Premier League – Huddersfield – Burnley

Angielska Premier League jest znana z tego, że w okresie świąteczno-noworocznym gra kolejkę za kolejką w bardzo krótkim odstępie czasu. 30 grudnia, na dzień przed sylwestrową nocą, dojdzie do spotkania zaskakującego beniaminka ligi, Huddersfield, z radzącym sobie nieco powyżej oczekiwań, Burnley. Jest to doskonała okazja do tego, aby wykorzystać milenium zakłady bonus do stworzenia ciekawego kuponu z interesującą stawką. Teoretyczne wskazanie faworyta jest proste, ale jak to zwykle w sporcie – trzeba wziąć pod uwagę najmniejsze nawet czynniki.

Pierwszy i oczywisty to przewaga własnego boiska – Huddersfield to najmniejsze miasteczko Premier League i sensacyjny beniaminek, który na razie dość skutecznie utrzymuje niewielką przewagę nad strefą spadkową. Na własnym stadionie dzięki wsparciu fanatycznych kibiców i wielkiej motywacji Huddersfield sprawiało już problemy największym faworytom tegorocznej Premier League, więc zajmujący siódmą pozycję w tabeli Burnley wcale nie musi przyjechać po komplet trzech punktów, o czym wiedzą osoby decydujące na milenium zakłady oferta kursowa.

Gospodarze zajmują teoretycznie dopiero 16. miejsce w tabeli, ale mają aż 5 punktów przewagi nad strefą spadkową i zaledwie 3 punkty dzielą ich od miejsca 10. Burnley z kolei ma wysoką, siódmą pozycję w tabeli, ale skromne 14 goli strzelonych i 12 goli straconych. W meczu między tymi drużynami może więc w ogóle nie dojść do strzelenia gola i także taki kurs oferują milenium zakłady bukmacherskie. Wskazanie faworyta spotkania przewidzianego na 30 grudnia tego roku, nie jest proste, ale bez względu na wybrany typ, jego spełnienie będzie oznaczało wysoki kurs i jeszcze większy zysk.