3.02 Premier League – Bournemouth vs Stoke City – Obie drużyny strzelą gola?

W ostatnich pięciu bezpośrednich potyczkach pomiędzy Bournemouth a Stoke City tylko raz zdarzyło się, że któraś z drużyn nie zdobyła przynajmniej jednej bramki. Dlatego mecz zaplanowany pomiędzy obiema drużynami w ramach najbliższej kolejki Premier League na 3 lutego będzie doskonałą okazją do tego, aby rozważyć obstawianie meczy przez Internet. Legalni polscy bukmacherzy przygotowali interesującą ofertę kursową specjalnie na to spotkanie. Przeciętny kurs za zwycięstwo w regulaminowym czasie gry gospodarzy przekracza 2.00, natomiast analogiczny kurs na wygraną gości przekracza 3.00.

Wytypowanie zwycięzcy wcale nie musi być jednak łatwe, dlatego warto sprawdzić, jaki zysk może zagwarantować obstawianie meczy na żywo. Większość bukmacherów daje możliwość typowania konkretnych wydarzeń już po rozpoczęciu meczu, zmieniając kurs na konkretne sytuacje wraz z upływającym czasem meczu. O wiele bardziej prawdopodobne jest prawidłowe wskazanie, która z drużyn strzeli bramkę aniżeli wskazanie, kto w meczu zaplanowanym na 3 lutego będzie górą.

W tabeli angielskiej Premier League po zakończonych 24 kolejkach drużyna gospodarzy z Bournemouth zajmuje 12 pozycję, ale nad 17 w tabeli Stoke City ma skromne dwa punkty przewagi, które w przypadku wygranej na wyjeździe odrobi z nawiązką i znacznie awansuje w tabeli, oddalając się od strefy spadkowej, z którą Stoke City obecnie bezpośrednio sąsiaduje. Specjaliści od gier bukmacherskich analizując obstawianie meczy w internecie wskazują na to, że obie drużyny mają średnią bramek strzelonych na kolejkę na równym poziomie 1,05. Natomiast obie drużyny mają także bardzo dziurawy blok obronny i tracą wiele bramek, więc rozstrzygnięcie z przynajmniej jednym golem po każdej stronie jest więcej niż prawdopodobne.