25.02 Serie A – Crotone vs SPAL – Mecz średniaków. Kto faworytem? Sprawdź!

W meczu pomiędzy Crotone a SPAL dla przeciętnego polskiego kibica może nie być wiele ekscytujących wątków, ale warto przyjrzeć się kursom przygotowanym przez bukmacherom na to spotkanie, albowiem często najlepsze opcje do zarobienia ukryte są w tych mniej medialnych i głośnych meczach. Crotone podejmować będzie SPAL już 25 lutego w ramach następnej kolejki Serie A. Do tej pory obie drużyny spisywały się co najwyżej przeciętnie i wskazanie jasnego faworyta tego spotkania nie jest łatwe, co obrazują doskonale typy bukmacherów na dzisiejsze mecze.

W zależności od bukmachera, kurs na zwycięstwo gospodarzy waha się od 2.00 do 3.00, natomiast za zwycięstwo SPAL, które 25 lutego występować będzie w roli gości, może oznaczać zainkasowanie kursu rzędu 3.00 i więcej. Po 22 kolejkach zespoły są swoimi bezpośrednimi sąsiadami w tabeli i zajmują odpowiednio 17 (Crotone) i 18 miejsce (SPAL) w Serie A. Muszą więc uważnie walczyć o każdy punkt, który pozwala zdobyć przewagę nad strefą spadkową i uratować jeszcze kolejny sezon.

Najczęściej powtarzane typy bukmacherów na dziś zakładają przede wszystkim, że paść może wiele bramek. Obie drużyny mają bowiem fatalne wyniki w defensywie – gospodarze do tej pory stracili 39 bramek, zaś SPAL o jedną więcej, co po 22 kolejkach oznacza średnią bliską dwóch straconych goli na mecz. Naturalnie analitycy przewidzieli także inne typy bukmacherów przy okazji tego spotkania. Wskazać można chociażby, ile kartek zostanie pokazanych do połowy i tutaj również ostateczny wynik na boisku może być zaskakująco wysoki. Obie drużyny znane są z agresywnej gry i niektórzy bukmacherzy wypłacają kurs rzędu 5.00 i wyższy za wskazanie, że kartek nie będzie w ogóle.