23.12 Serie A – Genoa – Benevento

Benevento to zespół, który jeszcze nie tak dawno był pokonywany przez wszystkie kluby Serie A i miał problem ze strzeleniem chociażby jednej bramki. W niedawnej kolejce beniaminek wyrwał jednak remis z AC Milan i to po bramce swojego bramkarza na 2:2 w 95.  Minucie spotkania. Od tej chwili wszyscy dziennikarze i eksperci przyglądają się zespołowi z Benevento, aby prawidłowo przewidzieć kolejne momenty zrywu i niespodziewane wyniki tego beniaminka Serie A. 23 grudnia na stadionie w Genui może dojść do właśnie kolejnej takiej niespodzianki, a za taką uznać należy typy bukmacherów chociażby na remis.

Genoa nie jest zespołem, który zachwyca w tym sezonie Serie A i pozycja w środku tabeli także nie jest równoznaczna z dobrą grą. Oczywiście Benevento, które w ciągu piętnastu kolejek było w stanie tylko raz osiągnąć remis, nie powinno stawiać się w meczach na wyjeździe żadnemu klubowi, ale jak pokazał przykład AC Milan, możliwe jest, aby najmniej prawdopodobne typy bukmacherów na weekend jednak się sprawdziły i czasami w sporcie wystarczy jedna minuta, aby odwrócić losy najbardziej przewidywalnego meczu.

Gracze Benevento raczej są pogodzeni ze spadkiem do Serie B, więc tym bardziej w każdym kolejnym spotkaniu mogą udowodnić, że ich awans rok wcześniej nie był przypadkowy, że potrafią zagrozić każdemu. Decydując się na typy bukmacherów na jutro wskazujące na zwycięstwo gospodarzy, nie można liczyć na zbyt wielką wygraną czy kumulację kursów. Jeśli jednak ktoś odważniej skreśli typ po stronie remisu lub nawet wygranej drużyny przyjezdnej, zgarnie bardzo konkretny kurs. 23 grudnia może być więc wyjątkowo szczęśliwy dla tych typerów, którzy wierzą w niespodzianki sportowe najgrubszego kalibru.