23.07 Ekstraklasa – Zagłębie Sosnowiec vs Piast Gliwice – Beniaminek kontra Piast w ocenie fortuna pl

Legalne zakłady bukmacherskie śledzą poczynania beniaminka

Zagłębie Sosnowiec to tegoroczny beniaminek Ekstraklasy, a jednocześnie zespół budzący dużę zainteresowanie z uwagi na swoją bardzo dobrą organizację i ciekawy styl gry. Po dziesięciu latach Zagłębie powróciło do Ekstraklasy i zdaniem wielu ekspertów wcale nie musi tutaj pełnić roli etatowego chłopca do bicia. Po bardzo ciężkiej inauguracji sezonu na wyjeździe przeciwko Legii Warszawa, w drugiej kolejce zaplanowanej na 23 lipca Zagłębie Sosnowiec zagra na własnym stadionie z Piastem Gliwice. Piastem, któryw ostatnim sezonie do ostatniej kolejki bronił się przed spadkiem do pierwszej ligi.

Dla gospodarzy tego spotkania starcie z Piastem będzie więc doskonałą okazją do tego, żeby przywitać się z Ekstraklasą w Sosnowcu w należyty sposób i dać swoim kibicom radość z pierwszych punktów zapisanych w tabeli. Utrzymanie się w Ekstraklasie to najważniejszy cel Zagłębia i droga do tego celu prowadzi poprzez wygrane spotkania na własnym stadionie. Bukmacherzy w Polsce są przekonani, że będzie to wyrównane spotkanie i przygotowali na tę okazję dość wyrównaną ofertę kursową.

Najlepsze propozycje kursowe – wybrane strony bukmacherskie

Większość bukmacherów nie typuje murowanego faworyta tego spotkania. Chociaż Piast jest już zaznajomiony z Ekstraklasą, to ostatni sezon miał fatalny, a w dodatku 27 lipca grać będzie na wyjeździe. Dlatego Zagłębie może wygrać i odzwierciedlają to kursy na sts zakłady bukmacherskie, gdzie zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest na kurs rzędu 2.00-2.20. Remis w tym meczu jest zdaniem bukmachera bardzo prawdopodobny, czego dowodzi kurs na zbliżonym poziomie – 2.50. Piast Gliwice z pewnością nie wzbudziłby sensacji wygrywając, ale bukmacherzy nie są do tego przekonani, dlatego oferta kursowa na zwycięstwo gości w tym meczu to dość wysokie 2.80-3.00.

Autor: DG