22.06 World Cup – Nigeria vs Islandia – Ciekawe zakłady online na przełamanie Nigerii

Islandia może paść ofiarą Nigerii – tak typuję niektóre zakłady

Zakłady bukmacherskie w Internecie bardzo żywo i dynamicznie reagują na wszelkie zmiany w składach reprezentacji jadących na Mundial oraz wyceniają możliwości zwycięstwa na podstawie spływających wyników z gier kontrolnych. Islandia, która była prawdziwym objawieniem EURO 2016 oraz kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2018, w ostatnich meczach kontrolnych kompletnie zgubiła swój styl gry. Nigeria natomiast, która będzie gospodarzem meczu przeciwko Islandii 22 czerwca, także ma wiele do udowodnienia i jest to reprezentacja, która pomimo gorszych wyników w sparingach, na turniejach międzynarodowych zawsze zyskuje kilkadziesiąt procent jakości.

Wszystko to sprawia, że kursy oferowane przez internetowych bukmacherów zarówno na zwycięstwo Islandii jak i wygraną Nigerii 22 czerwca, są niemal identyczne lub bardzo zbliżone. Tak samo, jak ostatnie osiągnięcia typowo sportowe obydwu tych reprezentacji. Dla porównania: Nigeria ostatnio wygrała mecz międzypaństwowy w marcu, 1:0 z Polską, natomiast Islandia wygrała dwumecz z bardzo kiepskim rywalem, Indonezją w łącznym stosunku 10:1, w styczniu 2018. Nigeria od tamtego czasu przegrała m.in. z Czechami i Anglikami, zaś w analogicznym okresie Islandczycy przegrywali swoje mecze z Peru i Norwegią.

Wskazanie faworyta na bukmacher pl

Oczywiście wskazanie faworyta tego pojedynku zaplanowanego na 22 czerwca nie będzie proste, ale decydując się już na grę, warto porównać ofertę kursową. Zakłady bukmacherskie w Internecie bardzo łatwo ze sobą szybko porównać, a różnica w kursie na Nigerię czy Islandię u poszczególnych operatorów wynosi w chwili obecnej nawet 0.40. Dlatego mając silne przekonanie, że 22 czerwca padnie konkretny wynik, warto sprawdzić aktualne kursy u legalnych polskich bukmacherów.

Autor: DG