12.11 El. MŚ – Ghana – Egipt

12 listopada 2017 roku dojdzie do potyczek ostatniej kolejki eliminacyjnej Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji w 2018 roku w grupie E. Awansu pewien jest już Egipt, który wygrał 4 z 5 dotychczasowych meczów w swojej grupie i w ostatnim spotkaniu przeciwko Ghanie trener Egipcjan będzie mógł już sprawdzać rezerwowe ustawienie i zawodników. Dlatego właśnie kurs oferowany przez milenium zakłady bukmacherskie wcale nie jest tak jednoznaczny jak różnica punktowa pomiędzy Egiptem a Ghanie. Zdaje się, że bukmacherzy milenium zakłady opinie mają zupełnie inny pogląd i spodziewają się, że w tej ostatniej kolejce może dojść do niespodzianki, jaką bez wątpienia byłaby porażka Egiptu.

Nie tylko fakt, że Egipt już awansował sprawia, że bukmacherzy mogą spodziewać się nietypowego rozstrzygnięcia w meczu 12 listopada. Po pierwsze, to Ghana będzie gospodarzem tego spotkania, a do tej pory nie przegrała ani jednego spotkania na własnym stadionie. Z całą pewnością milenium pl zakłady bukmacherskie odnotowały także fakt, że Ghana ma wyjątkowo dynamiczny i skuteczny atak, co zaprezentowała w wygranym aż 5:1 – i to na wyjeździe – meczu eliminacji z Kongo. Typerzy zakładający wygraną gospodarzy lub przynajmniej remis, mogą liczyć na korzystny kurs i na bardzo duże szanse zrealizowania kuponu.

Egipt zrealizował już najważniejszy cel, jakim było uzyskanie eliminacji. W meczu drugiej kolejki sprzed roku, do którego doszło 13 listopada 2016 w Egipcie, Ghana przegrała 0:2. Powtórzenie tego scenariusza jest raczej mało prawdopodobne, zwłaszcza przy uwzględnieniu, że oba zespoły mogą pochwalić się identycznym sumarycznym bilansem bramkowym (+4). Jeśli Ghana wygra spotkanie 12 listopada, a Uganda nie wygra swojego, wtedy gospodarze awansują na drugie miejsce w grupie i będą mogli liczyć na lepsze rozstawienie przy kolejnych turniejach strefy afrykańskiej.