12.04 Liga Europy – Red Bull Salzburg – Lazio – Lazio jedną nogą w półfinale – ile za awans płacą sts zakłady bukmacherskie

Dobry bukmacher pozwoli zarobić na wygranej gospodarzy

Z jednej strony, Red Bull Salzburg imponował w tym sezonie Ligi Europy na wielu płaszczyznach, a do obecnego ćwierćfinału awansował eliminując z rozgrywek chociażby Borussię Dortmund. Dodatkowo, w pierwszym meczu ćwierćfinałowym przed tygodniem na stadionie w Rzymie, Red Bull przegrał wysoko, bo aż 2:4 i tylko wyniki jak 2:3 czy 3:1 albo 3:0 pozwolą Salzburgowi cieszyć się z awansu. Na szczęście nie brakuje bukmacherów, którzy są skłonni wypłacić wysokie kursy nie tylko za trudny do zrealizowania awans do następnej rundy.

Spore wypłaty zagwarantuje także wygrana gospodarzy 12 kwietnia na swoim stadionie, ponieważ Immobile z Lazio jest w doskonałej dyspozycji strzeleckiej i praktycznie wszyscy zakładają, że przyjezdni strzelą bramkę. Jeśli tak się rzeczywiście stanie, piłkarze Red Bull będą musieli postawić na pełną ofensywę – może więc paść jeszcze więcej bramek z kontrataku. Dobrym pomysłem mogą być więc zakłady nie tyle na konkretny wynik meczu czy dwumeczu, ale na ilość strzelonych w całym meczu albo do przerwy, bramek.

Jakie zakłady bukmacherskie na najbliższy mecz warto sprawdzić

Ilość strzelonych bramek może być w meczu 12 kwietnia bardzo wysoka. Szczególnie w drugiej połowie spotkania, kiedy do ostatecznego rozstrzygnięcia będzie coraz mniej meczu, a doz męczenia fizycznego zawodników może dojść jeszcze dodatkowa presja czy motywacja. Za prawidłowe wskazanie, że w meczu Salzburga z Lazio padnie więcej niż pięć bramek, przeciętne forum zakłady bukmacherskie jest w stanie wypłacić nawet 5-krotność wpłaconej stawki. Jeśli natomiast ktoś prawidłowo wytypuje awans do półfinału dla drużyny gospodarzy, pomimo tak niekorzystnej zaliczki sprzed tygodnia, może zainkasować nawet 9-krotność wartości kuponu.

Autor: DG