11.02 Serie A – Sassuolo – Cagliari – Obstaw dokładny wynik i sprawdź kursy!

Wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce chętnie pozwalają na ustawianie najróżniejszych typów w czołowych ligach piłkarskich, a Serie A w ostatnim czasie stała się jeszcze bardziej popularna w naszym kraju. Dzięki temu kursy przygotowane nawet na mecze mniej ekscytujące polskiego kibica jak zaplanowany na 11 lutego pojedynek Sassuolo z Cagliari, mogą być interesujące dla każdego typera.

Historia pomiędzy obydwoma klubami każe zakładać, że i w najbliższym meczu paść może wiele bramek. W zależności od bukmachera, kursy na strzelenie bramki przez oba zespoły zaczynają się na poziomie 2.00 i szybko rosną. Taki scenariusz może być dla grającego opłacalny, a jest wysoce prawdopodobny zważywszy na to, że zarówno Cagliari jak i goszczące ich na swoim boisku Sassuolo do tej pory w Serie A straciło dokładnie tyle samo bramek – po 34. Szokująco natomiast przy tej liczbie wygląda ilość strzelonych przez Sassuolo bramek – skromne 14 sprawia, że ta 14 drużyna ligowej tabeli ma aktualnie bilans bramkowy ujemny -20. A mimo wszystko potrafiło w tym czasie uzbierać o jeden punkt więcej od swoich najbliższych rywali z Cagliari i to oni będą do najbliższego meczu podchodzić z pozycji klubu wyżej notowanego w Serie A.

Jeden punkt różnicy oznacza, że zwycięzca tego meczu może znacząco odskoczyć przeciwnikowi i być może awansować w pobliże dziesiątego miejsca Serie A. Szanse na to może mieć Cagliari, ale musiałoby najpierw strzelić bramkę. A o to na terenie Sassuolo jest niesamowicie ciężko, więc bukmacherzy są raczej skłonni zakładać bezbramkowy remis lub skromne zwycięstwo 1:0, aniżeli mocno ofensywną i naszpikowaną akcjami bramkowymi grę.