10.07 – World Cup – Francja vs Belgia – Pogromcy Brazylii w półfinale okiem bukmacher pl

Bukmacherzy w Polsce nie widzą zdecydowanego faworyta

10 lipca to data, którą fani tegorocznych Mistrzostw Świata na pewno zapamiętają na długo, albowiem na stadionie w Sankt Petersburgu dojdzie o godzinie 20:00 do półfinałowego pojedynku dwóch oprawców wielkiej Brazylii. Francuzi, którzy w 1998 roku odebrali Brazylii pewne mistrzostwo świata po finale wygranym 3:0 zagrają przeciwko Belgom, którzy Brazylijczyków odprawili z kwitkiem w meczu ćwierćfinałowym. Imponuje jednak nie wynik 2:1, z jakim Belgowie ograli Canarinhos, a niesamowity styl gry i jakość piłkarska całej belgijskiej reprezentacji. Wszystko to sprawiło, że bukmacherzy coraz mocniej doceniają i oceniają szanse Belgów nawet na zdobycie złotego medalu w tym roku.

Najpierw jednak drużyna Hazarda i Lukaku będzie musiała udowodnić, że jest mocniejsza od naszpikowanej gwiazdami drużyny „Trójkolorowych”. Griezmann, Pogba i spółka to zawodnicy z absolutnego topu, o czym przekonali się kolejno Argentyńczycy (3:4 w 1/8 finałów) oraz Urugwaj (0:2 w ćwierćfinale). Styl gry Francuzów imponuje, ale Belgowie w ydają się mieć zarówno warunki fizyczne jak i organizację gry sprzyjającą rywalizacji właśnie z tak grającymi Francuzami.

Każdy wynik jest możliwy zdaniem fortuna pl

Praktycznie wszystkie legalne zakłady bukmacherskie w Polsce w minimalnym stopniu faworyzują Francuzów. Przede wszystkim jest to reprezentacja bardziej doświadczona w graniu na takim etapie imprez mistrzowskich i to może mieć decydujące znaczenie. Kurs na wygraną Francuzów w większości oferentów nie przekracza pułapu 3.00, a średnia kursowa waha się w okolicach 2.30. Belgowie nie są jednak na straconej pozycji, a za ich zwycięstwo bukmacherzy są skłonni wypłacić nie więcej niż 3,5-krotność wniesionego zakładu. Zapowiada się wyjątkowo emocjonujące i wyrównane widowisko.

Autor: DG