09.12 Premier League – Burnley – Watford

9 grudnia 2017 Premier League zawita do Burnley, gdzie gospodarz podejmować będzie zespół z Watford. Niedzielnemu kibicowi angielskiej piłki nożnej zapewne żadna z tych nazw mówi niewiele, ale pod względem opłacalności kursowej, jest to spotkanie, którym na pewno warto się zainteresować. Chociaż wytypowanie zwycięzcy na milenium zakłady internetowe może nie być tak prostym zadaniem, albowiem obie drużyny są na tym etapie rozgrywek Premier League swoimi bezpośrednimi sąsiadami w tabeli – gospodarz najbliższego spotkania jest w niej na 7. pozycji, a przyjezdni gracze z Watford są w niej o jedno miejsce niżej.

Różnica trzech punktów wynikająca z faktu, że Burnley wygrało o jedno spotkanie więcej, nie jest z pewnością wystarczająca, aby wskazać właśnie ten zespół jako zdecydowanego faworyta najbliższej potyczki. Dochodzi do tego jednak również fakt, że Burnley gra u siebie, a przewaga własnego stadionu w Premier League jest przeważnie jednak wykorzystywana przez zespół gospodarzy. Patrząc na milenium pl zakłady bukmacherskie widać nieznaczną przewagę kursową na gospodarza, ale z pewnością zaskoczeniem nie byłby nawet remis w tej kolejce – obie drużyny na 15 rozegranych kolejek czterokrotnie schodziły po końcowym gwizdku z remisem.

Burnley to także zespół o zdecydowanie większej solidności taktycznej i organizacji gry, opartej na defensywie – chociaż jego napastnicy rzadko strzelają gole, to jeszcze rzadziej zespół traci głupie bramki. Ich obecny bilans bramek to 14:12, podczas gdy Watford stawia na bardzo otwarty i kontaktowy futbol, prowadzący ich do dużej liczby zarówno strzelonych jak i straconych bramek – 25:27. Pod tym względem będzie to więc spotkanie dwóch kompletnie różnych filozofii i styli prowadzenia gry, dlatego nie tylko milenium zakłady oferta jest w przypadku tego spotkania niejednoznaczna i atrakcyjna dla typera. Na wysokim kursie zarówno na jeden jak i drugi zespół, wiele można wygrać.