05.11 – Inter Mediolan V Torino FC

Fani włoskiej ligi Serie A nie mogą przegapić niedzielnego spotkania! Na stadionie w Mediolanie – San Siro o godzinie 12:30 zmierzą się dwie drużyny: Inter Mediolan i Torino. Typy bukmacherskie na dziś odnośnie tego spotkania są jednogłośne – większość twierdzi, że wygra oczywiście Inter, który zajmuje się drugie miejsce w tabeli wszystkich drużyn. Inter Mediolan jest w tym zestawieniu dopiero dziewiąty i poniósł na boisku w ciągu wszystkich meczy aż dwie klęski, w tym duża przegraną z Fiorentiną 3:0.

 

Fani włoskiej ligi w Polsce mogą skorzystać z zakładów bukmacherskich, które przygotowały typy ekspertów na dziś. Niektórzy wciąż mają nadzieję, że Torino powtórzy sukces z kwietnia 2016 roku, kiedy Inter opuścił boisko z opuszczoną flagą. Torino wygrało mecz z Interem 3:2, a pod koniec meczu na boisku było już tylko dziewięciu piłkarzy Interu. W ostatni poniedziałek, 30 października, Inter wygrał z Weroną 3:2, natomiast Torino odnotowało zwycięstwo nad Cagliari. Obydwie drużyny podejdą więc do gry ze smakiem zwycięstwa, dla której gra będzie łaskawa okaże się dopiero w niedzielę 5 listopada o 12:30.

 

Inter Mediolan jest obecnie w szczytowej formie. Drugie miejsce w tabeli sprawia, że drużyna chce wyprzedzić jak najszybciej Napoli – obydwie drużyny mogą pochwalić się takimi samymi wynikami meczów: cztery wygrane, jeden remis. Torino wygrało tylko raz, w pozostałych spotkaniach poniosło dwie klęski, dwa inne spotkania skończyły się remisem. Typy na dziś meczyki pokazują, że jest to wydarzenie, na które czekają zarówno kibice, jak i zapaleni gracze. Najwyższy poziom gry obydwu drużyn, choć tak skrajnie różnych sprawia, że naprawdę jest na co czekać.