03.12 Premier League – Manchester City – West Ham

Angielska Premier League to prawdziwy piłkarski poemat, który za każdym razem jest pełen zwrotów akcji i niesamowitych emocji. Rozgrywki w ramach ligi angielskiej cieszą się ogromną popularnością wśród kibiców, piłka nożna w wydaniu angielskich klubów to prawdziwa feeria piłki nożnej w najlepszym znaczeniu tego słowa. Najbliższe rozgrywki przypadają na 3 grudnia, kiedy to o godzinie 17:00 na boisku staną naprzeciwko siebie dwa zespoły: Manchester City i West Ham. Jakie są typy na dziś w ramach tego meczu? Typerzy stawiają przede wszystkim na zwycięstwo Manchesteru ze względu na dobrą passę zespołu i skuteczne unikanie dużych pomyłek.

Ostatni mecz w ramach rozgrywek Premier League Manchester wygrał z Southampton i nie było to wcale lekkie spotkanie. Zwycięska bramka nad Southampton została strzelona przez piłkarzy Manchesteru dopiero w 6 minucie doliczonego czasu. Wciąż najlepszym zawodnikiem i strzelcem tych rozgrywek w Manchester City pozostaje Sergio Agüero, którego forma jest w dalszym ciągu na bardzo wysokim poziomie. Typy sportowe na dziś mówią o dużej szansie na wygraną Manchesteru na West Ham.

W ogólnej tabeli rozgrywek Premier League wygrywa Manchester City, który obecnie znajduje się na pierwszym miejscu. West Ham zajmuje miejsce osiemnaste na dwadzieścia. Jest cały czas w tendencji spadkowej i to raczej jasne, że będzie musiało grać o zachowanie honoru i wyjście z twarzą z tych rozgrywek ligowych. Typy meczy na dziś nie pozostawiają wątpliwości, że najlepszą drużyną bezapelacyjnie zostaje Manchester City. Drużyna nie ma sobie równych, jako jedyna w tabeli wygrała wszystkie z dotychczasowych pięciu spotkań.